Energetic Access Facelift

Energetic Access Facelift

Czym jest

Access Facelift?

Czy proces starzenia można odwrócić w naturalny sposób? Czy mogę pomóc mojemu ciału odzyskać witalność i energię życiową?

A co jeśli mogłabyś/mógłbyś cofnąć czas? Źródło Prawdziwej Młodości, mityczny Kamień Filozoficzny teraz obnaża się przed Tobą – skorzystasz?

Access Energetyczny Facelift to niesamowity proces na ciało, który w całkowicie naturalny sposób przywraca witalność, młodość, piękno Twojego ciała.

Access Energetic Facelift to jeden z niezwykłych procesów na ciało Access Consciousness.

Access Facelift to zabieg, który budzi, przebudza, ożywia, aktywuje radość i łatwość w twoim ciele, przywraca apetyt na życie nie tylko ciału, ale także przywraca radość i łatwość twojemu życiu. Dzięki temu zabiegowi zaczynasz postrzegać jak ogromna ilość energii, możliwości i radości mieszka w twoim ciele, uświadomisz sobie także jak bardzo nie korzystałeś z tej energii dotychczas.

A gdyby tak w każdej komórce twojego ciała gościła nieustannie witalność, radość i pełnia zdrowia?

Zabieg Access Facelift pozwala przywrócić komfort naszemu ciału. Radość, lekkość, młodość, witalność, łatwość bycia naszemu ciału z nami i nam z naszym ciałem.

  • Access Facelift to niezwykle przyjemny, kojący i odżywczy proces i zabieg manualny w jednym, dedykowany nie tylko Twojej twarzy, ale także całemu ciału
  • Odwraca objawy czasu starzenia na naszej twarzy i całym ciele, co powoduje, że wyglądasz INACZEJ, mówisz INACZEJ, działasz INACZEJ, a to zmienia całe Twoje życie
  • Access Energetic Facelift® wykonywany jest w profesjonalnych salonach SPA, gabinetach masażu, ośrodkach anti-aging, gabinetach medycyny estetycznej oraz odnowy biologicznej na całym świecie.
  • Wzmacnia on efekty zabiegów kosmetycznych, stanowi wsparcie w rekonwalescencji dla osób po operacjach twarzy, zabiegach dentystycznych. Pomaga w integracji procesów w ciele, aby zagościła w nim większa spójność i harmonia.
  • Podczas zabiegu uwalniamy wszelkiego rodzaju napięcia, zastygłe myśli, emocje, uczucia w ciele oraz to, co sprawia, że nie odczuwasz w swoim życiu lekkości. Dzięki temu poprawia się wygląd i kondycja Twojej skóry i włosów, Twoja skóra przestanie być zwiotczała i wygładzą się drobne zmarszczki. Wraca Twoja PEWNOŚĆ SIEBIE

Zalety

  • Twoja twarz będzie wyglądała zdecydowanie młodziej i nabierze blasku
  • Odejdzie codzienne zmęczenie i uczucie przepracowania
  • Poczujesz ogromny przypływ witalności i energii życiowej
  • Poczujesz przypływ witalności i energii życiowej
  • Poczujesz przypływ radości, która sprawia, że chce się żyć
  • Wiele osób doświadcza również uwolnienia bólu i dolegliwości ciała

Ile trwa?

Sesja Energetic Access Facelift trwa około 1 h.