Zapraszam do zapozniania się z moją ofertą…

Japoński masaż głęboko relaksujący i wprowadzający organizm w stan równowagi oraz harmonii.

Bogata w rytuały sztuka celebracji piękna. Japoński masaż upiększająco-pielęgnacyjny, który poprawia stan zdrowia całego ciała i głęboko relaksuje.

Japoński lifting twarzy.

Lomi Lomi to hawajski masaż całego ciała mający charakter holistycznego rytuału jednoczącego umysł i ciało.

W ujęciu biodynamicznym (elementy) – subtelna metoda, która przywraca organizmowi równowagę, zwiększa jego zasoby i wspiera mechanizmy samoleczenia. Terapia polega na wzmacnianiu naturalnego rytmu i usuwaniu blokad w pływie płynu mózgowo-rdzeniowego.

To, co wiosna robi z drzewami wiśni. Barsy pozwalają Twojej głowie odpocząć, uwolnić się od ograniczających myśli, przekonań i blokad. To niezwykły proces, który pomaga rozwinąć skrzydła i otworzyć się na OTRZYMYWANIE tego, co świat ma najlepszego do zaoferowania.
Odżywczy, energetyczny proces, który pozwala przywrócić Twojemu ciału poczucie harmonii i równowagi, a Tobie komfort i łatwość bycia w swoim ciele.
Jeden z najbardziej dynamicznych procesów uzdrawiających i regenerujących na ciało. Przyczynia się do cofnięcia tego, co zostało zmienione w naszym ciele przez czasy, przestrzenie, rzeczywistości i wymiary i pomaga cofnąć wiele dysfunkcji w ciele. Proces ten ma ogromny wpływ na nasz system immunologiczny, poprawia samopoczucie i wzmacnia siły witalne organizmu.

Holistyczny program modelowania i odmładzania twarzy jakim jest FACEMODELING PROGRAM™ to połączenie zaawansowanych technik, jak masaż transbukalny, osteoplastyka czy mioplastyka. Dzięki ich zastosowaniu podczas jednej sesji zabiegowej możemy uzyskać spektakularne efekty rehabilitacji estetycznej i osiągnąć długotrwały rezultat biologicznego odmłodzenia naszej twarzy i ciała, nawet o kilka lat.