Opinie

Polecam zabiegi u Oli bardzo bardzo.

Justyna D

Doświadczyłam masażu lomi lomi, polecam. Chętnie powtórzę. Ola czyni cuda swoim dotykiem.

Kasia Pal

Polecam masaż u Oli. Jej dłonie koją nie tylko ciało.

Aleksandra N-Ś

Polecam Masaż lomi lomi u Oli.

Mam_siebie

Księżyc w nowiu 1 kwietnia 2022 jest pierwszym dniem astrologicznego Nowego Roku i jest to okazja do odnowy na Dużą Skalę:) i zupełnie przypadkowo (w przypadki nie wierze;) miałam dzisiaj szczęście doświadczyć rytuału masażu Lomi Lomi od Masaż i terapie pozytywne duszy i ciała  Aleksandra Kaźmierska. Jestem przepełniona wdzięcznością. DZIĘKUJE. Dziękuje Olu! Poczułam się bezpiecznie i mogłam poddać się temu pięknemu doświadczeniu:) Dziekuje
Za Ciebie.
Za Siebie.
To wszystko było Ważne.
Intencja.
Dotyk.
Ciepło.
Uważność.
Dla mnie to jak taniec, głęboki taniec do siebie choć na początku nie znałam kroków dziekuje, że mnie poprowadziłaś:) Serdecznie polecam Kochani masaże u Oli: https://lilola.pl

Marta M

Polecam sesje Access Bars ! Potrafi zdziałać cuda a Ola i jej magiczne ręce to najlepsze połączenie.

Maja Lesinska

Genialne są Barsy i bardzo skuteczne w uwalnianiu napięć. Ola ma tę moc.

Basia

Dziękuję Kochana.Było super rozluźniająco i rozpędzająco na cały dzień.

Marta Z

Moje nastolatki też udaje mi się czasem położyć. Bowen dobrze na nie działa. A jak potrzeba głębiej popracować to Barsy u Aleksandra Kaźmierska.

Kasia M

Wspaniale, cudownie! We mnie cały czas „pracują” barsy 😊 i czekam na więcej:)

Marta

Potwierdzam! Przyszłam z bólem głowy… wróciłam bez 🙂 relaks, delikatność, przyjemność – to cechuje Masaż i terapie pozytywne duszy i ciała  Aleksandra Kaźmierska shiatsu.

Agata Z-S

Terapia czaszkowo-krzyżowa w Oli wykonaniu to mistrzostwo. Serdecznie polecam!

Kasia P

Jesteś Czarodziejką, czynisz cuda swoimi dłońmi.

Iwona

Znam łapki tej cudownej kobiety, polecam z całego serducha.

Yanina A

Polecam  Olę  z całego serca.

Joanna B

Serdecznie polecam Olę. Magiczne dłonie i piękna energia. Wszystko to, co najlepsze w drodze do uzdrowienia.

Kasia Paczek

Polecam sesje u Oli. Otulająca atmosfera i niesamowita ciepła energia sprawiają, że zapomina się o tym co za drzwiami. Chętnie oddam się w te cudowne ręce ponownie! Olu, pomyśl proszę o jakichś weekendach w W-awie, nie tylko przy okazji szkoleń.  Czekam na kolejną Twoją wizytę w Warszawie.

Dominika Kononenko

Ola jest stworzona do tego co robi, jest idealnie na swoim miejscu, jej masaże dotykaja głębi, są pełnej boskiej świadomości, która przez nią przepływa. Najwyższa jakość, czystość, oddanie  Masaż shiatsu, bo tego doświadczyłam u Oli to cudowna technika, która łączy wiele wymiarów w sobie ( wznosi i poszerza – obejmuje całość istnienia). Ale tez może on taki być, ponieważ przez Ole płynie miłość ( ona to kocha!) i wykonanie tego masażu to oddanie najczystszej formy tej techniki. Harmonia duszy oraz ciała- to można otrzymać u Oli. Dziękuje z całego serca i wiem, ze jeszcze się niebawem spotkamy  i dziękuje, ze jesteś w takim pięknym wydaniu!!

Mili Milagros

Podczas masażu i terapii czaszkowo-krzyżowej czułam się zaopiekowana. Ciepło, uważność i profesjonalizm godny polecenia.

Dorota Stojak

Polecam wszelką możliwą formę kontaktu z Olą! Ja osobiście byłam już na kilku sesjach Access Bars i jestem zachwycona Olą, jej podejściem, dobrą energią która emanuje zewsząd i przede wszystkim rezultatami. Cud-człowiek! 🙂 

Magdalena Marek

Byłam niedawno na pięknym masażu u Oli, fantastyczne 2 godziny, dziękuję i polecam… Jest to piękna forma relaksu i pracy z ciałem, jednocześnie wycisza bardzo emocje i głowę… Przyszłam na masaż z bólem głowy, który minął mi po masażu.. Ola ma cudowna spokojna energię, bardzo zrównoważoną i piękne dary, uzdrawiający dotyk.. Będę wracać, pozdrawiam serdecznie.

Sabinka Jahmenka

Masaż u Oli, to cudowne, niezapomniane przeżycie. Jeszcze długo po nim, utrzymywały się u mnie wyraźnie wyczuwalne skutki terapii masażem…harmonia, spokój wewnętrzny i poczucie relaksu…miałam wrażenie, że wiele się uwolniło, a reszta poukładała i „wskoczyła”na właściwe tory…niezapomniane uczucie, że jest się kompletnym, wyciszonym, rezonujacym zgodnie z naturą organizmem…polecam barsy, shiatsu i terapię krzyżowo- czaszkową, jako techniki, które sprawdziłam na sobie, i które pomogły mi najbardziej…

Barbara Chuchmacz
Całą duszą polecam sesje u Oli. Otulajaca atmosfera i niesamowita ciepła energia sprawiają, że zapomina się o tym co za drzwiami. Chętnie oddam się w te cudowne ręce ponownie! 
 
Magdalena Zachara 
Jeżeli zastanawiasz się do kogo iść na masaż czy terapię – Ola będzie trafnym wyborem! Jej ciepła osobowość, spowoduje, że poczujesz się miło przyjęta/y i zaopiekowana/y, a sama terapia wykonana w uważności i z pasją. Dziękuję.
 
Ola Aleksandra Plewniak

Masaż w wykonaniu Oli jest wspaniały, polecam 🙂

Magiateria Jolanta

Polecam Olę. Cudowny odpoczynek, niesamowite doznania i ręce, które leczą. Będę wracać.

Aneta Ewa Gumuła

Polecam zabiegi u Oli, są cudowne , relaksacyjne a jednocześnie dodają mega energii.

Renata Dębska

Serdecznie polecam współpracę z Panią Ola 😁 to cudowna osoba z ogromną wiedzą. Jej ciepło i zaangażowanie w pracę stwarza bezpieczna przestrzeń, gdzie dzieją się wspaniale rzeczy. Polecam każdemu.

Kamila Kowalczyk